Ше.Пісня оголосила фіналістів конкурсу пісень на слова Шевченка

Всеукраїнський пісенний конкурс «Ше.Пісня», присвячений 205 річниці народження Тараса Шевченка, оголосив список переможців цьогорічного відбору.

Цього року конкурсанти подавали заявки з Києва та області, Хмельниччини, Вінниччини, Харківщини, Львівщини, Черкащини, Івано-Франківська.

До фіналу увійшли гурти СонЦе” (Київ), “Рутенія” (Київ ), “Сни Дріади” (Івано-Франківськ), “Banderas Blues Band” (Харків), барди Слава Котов (Київ), Богдан Тарасюк (Хмільник), Марія Гев (Дрогобич).

10 березня у Києві в Колонній залі КМДА відбудеться гала-концерт та нагородження фіналістів конкурсу «Ше.Пісня». У концерті візьмуть участь музиканти, що посіли призові місця в своїх номінаціях . Ведучий гала-концерту — Сергій Тихонов.

Посилання на подію у Facebook

«Конкурс проводиться четвертий рік, розширюється його географія, створюються нові пісні на слова Тараса Шевченка. Ми вже маємо постійних  шанувальників і учасників. Наприклад, гурт «Сонце», який у 2018отримав третє місце у номінації «Гурти», цього року спеціально записав нову композицію для конкурсу — і знову став переможцем. Втретє вийшов у фінал бард Богдан Тарасюк з Хмільника. Учасники звертаються до різних творів Кобзаря і наново переосмислюють їх у своїй музиці, беручи в роботу навіть тексти вже відомих пісень на слова Шевченка. До прикладу, гурт “Містерія” минулого року створив свою версію пісні «Думи мої». Є і улюблені твори учасників: найбільше пісень написано на вірш «Думка». Творчість Шевченка надзвичайно музична, писати пісні на його слова легко і цікаво. Ці композиції звучать дуже сучасно і злободенно: навіть не скажеш, що написаним рядкам більше ста років». — розповів один з організаторів конкурсу Ігор Двигало.

Оцінювали конкурсантів відомі українські музиканти та культурні діячі: лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк, український хоровий диригент, заслужений діяч мистецтв України, засновник і керівник хору «Хрещатик» Лариса Бухонська, кобзар, бард, рок-музикант, композитор Едуард Драч, засновниця конкурсу «Ше.Пісня» та фестивалю «Ше.Fest» Юлія Капшученко-Шумейко.

Нагадаємо, що в лютому відбувався конкурс на найкраще виконання пісень на слова Шевченка. Це вже четвертий конкурс фестивалю Тараса Шевченка, за результатами якого щороку традиційно відбувається запис збірників пісень «Ше.Пісня».

Партнери конкурсу – КМДА, ГО «Молодий народний рух України»

За сприяння Юрія Левченка та Юрія Сиротюка.

Спонсор: магазин одягу “УкрМода”

Організатор: фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest.

Дата гала-концерту – 10 березня. Початок о 19:00

Адреса: вул. Хрещатик, 36 (Колонна зала КМДА, 2-й поверх)

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Запрошуємо ЗМІ до співпраці!

Для коментарів та запрошень на ефір:

095 212 03 99098 62 14 127 (Ігор).

Підписуйтесь на наші соцмережі

Facebook

Іnstagram

Twitter

Youtube

У Моринцях відбувся п'ятий Ше.Fest<< >>Наступний Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» відбудеться в серпні 2020 року!

About the author : yulia33

Has one comment to “Ше.Пісня оголосила фіналістів конкурсу пісень на слова Шевченка”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. band - Травень 31, 2019 Відповіcти

    Хорошая статья! Спасибо

Leave a Reply

Your email address will not be published.