Наступний Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» відбудеться в серпні 2020 року!

УВАГА!!!
Офіційна інформація!

Наступний Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» відбудеться в серпні 2020 року!

Точна дата і місце проведення будуть оголошені до кінця поточного року.

За п’ять років свого існування «Ше.Fest» став справжнім культурним явищем для десятків тисяч українців і вимагає від оргкомітету великих зусиль та ресурсів, щоб не лише втримати «планку», підняту в попередні роки, а й розвивати наш улюблений Фестиваль.
Наразі ми маємо велику команду, надійних партнерів, підтримку держави й натхнення рухатися вперед, але є й певні перешкоди, подолання яких вимагає від нас терпіння і часу.

Ми дякуємо всім, хто чекає на «Ше.Fest» і щоденно атакує оргкомітет, намагаючись дізнатися дату Фесту, але цей рік ми плануємо використати для підготовки оновленого Фестивалю і зробити проект ще змістовнішим та масштабнішим.

Для нас принципово важливо, щоб Ше.Fest виконував покладену на нього місію й об’єднував сучасних українців навколо ідей та цінностей, які Шевченко поклав в основу «Кобзаря», тому ми продовжуємо працювати над проектом і запрошуємо вас допомагати нам у цьому вашими пропозиціями, волонтерською роботою, благодійними внесками, увагою в соціальних мережах.

Якщо дочитали до кінця, то не полінуйтеся написати в коментарях свої пропозиції, кого з українських артистів, літераторів і митців ви хотіли б побачити на локаціях «Ше.Fest 2020»?

Ше.Пісня оголосила фіналістів конкурсу пісень на слова Шевченка<< >>ВАЖЛИВА НОВИНА! 17-18 СЕРПНЯ НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ШЕ.FEST 2019

About the author : yulia33

Leave a Reply

Your email address will not be published.