ВАЖЛИВА НОВИНА! 17-18 СЕРПНЯ НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ШЕ.FEST 2019

Вшосте на батьківщині Тараса Шевченка відбудеться музичний, благодійний фестиваль “Ше.Fest”. Цьогорічний захід пройде 17-18 серпня в селі Моринці Звенигородського району Черкаської області. Попереднє повідомлення про перенос Фестивалю на 2020 рік більше не дійсне! 

Цьогоріч для відвідувачів фестивалю вдень і вночі працюватимуть 10 локацій. З Музичної сцени лунатимуть виступи сучасних українських гуртів: ТАРТАК, KARNA, ВІЙ, Go-A, САД та інші.
На Просвітницьку галявину завітають письменники та науковці, серед яких Василь Шкляр, Сашко Лірник, Олександр Ірванець, Микола Зубков, Ірина Савченко та інші.

Театральна сцена запропонує глядачам вистави “Сон. Комедія” творчої майстерні “Театр у кошику” (режисер Ірина Волицька, м. Львів) та “Гайдамаки” Миколаївського академічного художнього драматичного театру (режисер Євген Олійник, м. Миколаїв).

“Наша команда в шаленому темпі веде організаційну роботу і розраховує на вашу підтримку. Ми створюємо масштабний, відкритий для кожного, волонтерський проект,  щоб об’єднати українців навколо власної культури, навколо спадку Тараса Шевченка, який над усе любив свою землю і заклав основу відновлення української держави!“, – розповів режисер фестивалю Олександр Висоцький.

Також на учасників фестивалю чекають екскурсії, майстер-класи з хенд-мейду, нічна акустика, виставка народних майстрів та художників. На території “Ше.Fest” буде діяти локація для дітей Дитяча галявина. Кожен бажаючий зможе стати земляком Шевченка на два дні, оселившись у наметовому містечку поблизу Моринців.

Вже традиційно організатори готують кулінарний сюрприз для відвідувачів – казан улюбленої страви Тараса Шевченка – борщу з карасями, яким можна буде поласувати безкоштовно.

Гасло цьогорічного Ше.Festу — «Під вільним небом!», бо воля – це головний наш здобуток, який не можна втрачати!
Цитата Шевченка, яку організатори обрали для шостого Фестивалю: «Я на сторожі коло їх поставлю слово», адже українська мова  і Тарасове слово – джерело нашої єдності і сили.

Запрошуємо вас провести ці вражаючі літні дні разом з нами!
Слідкуйте за анонсами та оголошенням детальної програми на сайті та у соц.мережах.

Вхід вільний! Захід – безалкогольний!

Запрошуємо ЗМІ до співпраці!

Трохи історії. Ідея фестивалю – оновлення і популяризація постаті Шевченка. Від початку і донині організатори прагнуть  зробити так, щоби Тарас Григорович був завжди модний і актуальний, так само, як і його творчість. “Ше.Fest” – це фестиваль, де кожен може побачити в Шевченкові не лише звичний образ пророка, а й бунтаря, неформала своєї епохи і водночас — надзвичайного генія. Українського і сучасного, близького та зрозумілого кожному.

Довідково. «Ше.Fest»  — щорічний мистецький фестиваль, що відбувається із 2014 року в селі Моринці Звенигородського району Черкаської області. Проходить на малій батьківщині Тараса Шевченка та присвячений його пам’яті. Фестиваль є благодійним, на ньому організатори збирають пожертви для українських бійців, що воюють проти російської збройної агресії в Україні. 

Наступний Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» відбудеться в серпні 2020 року!<<

About the author : yulia33

Has one comment to “ВАЖЛИВА НОВИНА! 17-18 СЕРПНЯ НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ШЕ.FEST 2019”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. im - Липень 13, 2019 Відповіcти

    Гарная стаття!

Leave a Reply

Your email address will not be published.