Команда Ше.Fest створила свою Громадську організацію

29 листопада 2023 року команда Фестивалю офіційно зареєструвалась, як громадська організація під назвою ГО “Ше.Фест”. Повна назва громадської організації “Фестиваль Тараса Шевченка “Ше.Фест””.

Це була сьома спроба об’єднання громадських активістів узаконити свої стосунки із Державою. Вперше документи були подані у вересні 2021 року. Згодом заявки на реєстрацію були відхилені. Повномасштабне вторгнення відклало більше ніж на рік бажання організаторів подавати документи до Міністерства Юстиції України.

“10 років роботи команди без умовностей. 7 спроб виправити цю помилку та доказати світу про серйозність своїх намірів. І от це сталося. 29 листопада 2023 року. Дякую Всесвіту. Дякую людям поруч”, – написала у соцмережах Голова ГО Юлія Капшученко-Шумейко.

Засновникам ГО стали: Дмитро Колоша – очільник фестивалю, який нині перебуває в лавах ЗСУ, Олександр Висоцький – режисер фестивалю та Юлія Капшученко-Шумейко засновниця “Ше.Fest”.

Нагадаємо, що фестиваль був заснований групою активістів з Євромайдану до 200-річного ювілею Тараса Шевченка у серпня 2014-го року. Подія стала щорічною та об’єднує однодумців на батьківщині Тараса Шевченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *