Програма Ше.Fest-2021

Музична сцена (19:00 – 00:00)

21 серпня, субота:

Зграя

Нумер 482

ОТ VINTA

Go-A


22 серпня, неділя:

Banderas BLUES BAND

KALUSH

Один в Каное

Тінь Сонця

Ведучі: Олександр Висоцький і Юрій Шивала

Координаторка сцени: Катерина Завада

Просвітницька галявина (11:00 – 18:00)

21 серпня, субота:

12:00 - 12:15 Відкриття фестивалю

12:15 - 12:45 Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО". Музичний виступ

12:45 - 13:30 Брати Капранови. "Паперові солдати". Гутірка

13:30 - 14:00 Микола Зубков (мовознавець). "Шевченкове Слово в позачассі". Гутірка

14:00 - 14:30 Іванка Червінська. Музичний виступ

14:30 - 15:00 Василь Шкляр. Зустріч із письменником

15:00 - 15:30 К.і.н. Мирон Гордійчук. "Жінки та музи Тараса Шевченка". Гутірка

15:30 - 16:00 Гурт "Десь там". Музичний виступ

16:00 - 16:30 К.і.н. Юрій Митрофаненко. "Гастролі палаючою Україною. Шевченків край очима та пером Павла Тичини в 1920 році". Гутірка

16:30 – 17:00 Ірина Савченко. “Цикл Т. Шевченка “В казематі”: монологи про любов” (професорка НПУ імені М.П. Драгоманова). Гутірка

17:00 - 17:30 Лариса Ніцой (письменниця). "Секрет феномену Шевченка: без інтернету і ЗМІ його знали в кожній українській хаті". Гутірка

17:30 - 18:00 Дмитро Лінартович (актор театру та кіно). Музичний виступ та читання Шевченка

22 серпня, неділя:

11:00 - 11:30 Гурт "Сонце в кишені". Музичний виступ

11:30 - 12:30 ПОЕТИЧНИЙ БАТЛ та флешмоб

12:30 - 13:00 Ярослав Ференчак (голова ВГО "Молодий Народний Рух"). "Як розвинути свій потенціал завдяки громадській організації?"Гутірка

13:00 - 13:30 Марина Науменко. "Психологічний портрет Тараса Шевченка через призму цифрології". Гутірка

13:30 - 14:00 Бард і кобзар Віталій Кобзар. Музичний виступ

14:00 - 15:00 Сашко Лірник (казкар). Творча зустріч

15:00 - 15:30 Руслана Лоцман (Заслужена артистка України). Музичний виступ

15:30 - 16:00 Ігор Кулик (архівіст, історик, директор Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам'яті). "Як шукати своє коріння". Гутірка

16:00 - 16:30 Віктор Пашник (бандурист). Музичний виступ

16:30 - 17:00 Сергій Смальчук (актор, поет). Перфоманс та громадянська лірика

17:00 - 17:30 Гурт "Шпилясті кобзарі". Музичний виступ

Ведучий: Володимир Вікарчук (бандурист, учасник гурту "Шпилясті кобзарі")

Координаторки галявини: Тетяна Сапсай, Наталя Ярошенко

Театральна сцена (18:00 – 19:00)

21 серпня, субота:

Прем’єра!

Вистава "Шевченко.Остання любов"

режисерки й драматургині Ольги Анненко (Київ).

22 серпня, неділя:

Театр української традиції "Дзеркало".

Вистава "Полусмак останнього кохання"
режисера заслуженого діяча мистецтв України Володимира Петранюка (Київ)

Координаторка сцени: Єлизавета Красніченко

Нічна акустика (00:00 – 3:00)

Ніч із 21 на 22 серпня (із суботи на неділю):

00:00 - 00:40

Відкриття нічної акустики. Виступ гурту "ВМГ"

00:40 - 01:20 Гурт "Deinde"

01:20 - 01:40 Поетична павза

01:40 - 02:20 Гурт "Артерія"

02:20 - 03:00 Гурт "Колір Ночі"

Ведучий: Дмитро Лінартович

Координатор сцени: Ігор Двигало

Дитяча галявина

21 серпня, субота:

12:00 - 14:00

Велике панно-розмальовка з портретом Шевченка, де всі охочі можуть залишити свій мистецький слід.

"Козацькі забави" – національні українські ігри для дітей.

Майстер-клас "Янгол із кукурудзяного листя"
Майстер-клас "Комахолюби": створюємо хрущів та інших комах із крафтового картону та декоруємо ними панно.

14:00 - 16:00

"Козацькі гутірки" від благодійного фонду "АТОмани": інтерактивна розповідь та демонстрація козацького озброєння, одягу, обладунків.

16:00 - 18:00

Конкурс читців віршів Шевченка серед дітей. Нагородження грамотами і призами.
Майстер-клас "Комахо-капелюхи від сонця": створюємо разом головні убори чудернацьких форм із паперу.

***
Паралельно протягом усього дня працює локація "СвітЛиця", де діти можуть взяти участь у Ше.Квесті, лотереї та власноруч виготовити сувеніри.

22 серпня, неділя:

12:00 - 14:00

Командні бої м'якими шаблями. Майстер-клас із володіння шаблею.

Майстер-клас "Комахо-капелюхи від сонця": створюємо разом головні убори чудернацьких форм із паперу.

14:00 - 16:00

Турнір із бою на м'яких шаблях.

Майстер-клас "Лялька-мотанка з трави".

Майстер-клас "Комахолюби": створюємо хрущів та інших комах із крафтового картону та декоруємо ними панно.

16:00 - 18:00

Анімаційна програма Віти Воробйової "Кобзарята-козачата сьогодні – незламні патріоти завтра".

***
Паралельно протягом усього дня працює локація "СвітЛиця", де діти можуть взяти участь у Ше.Квесті, лотереї та власноруч виготовити сувеніри.

Координатори галявини: Антоніна Висоцька та Руслан Богданов

Фольк-сцена

21 серпня, субота:

13:00 - 14:00 Виступ самодіяльних колективів Моринського Будинку Культури: народний аматорський хор (керівник Євдокія Лапська), фольклорний ансамбль "Молодички", вокальний дует "Дожниця" (керівниця Лариса Відоменко, солісти: Альбіна Кулик, Григорій Байда).

14:00 - 14:30 Виступ вокального ансамблю "Мрія", троїстих музик села Пединівки Шевченківської ОТГ (керівник Валерій Черкасенко).

14:30 - 15:00 Виступ фольклорного колективу "Серпанок" села Шевченкове Шевченківської ОТГ (керівниця Наталія Карпенко).

15:00 - 15:30 Майстер-клас "Танцюємо разом українські старовинні танці" (відповідальні: Лариса Відоменко, Альбіна Кулик).

15:30 - 16:00 Виступ Лисенка Миколи Павловича – праправнука Т. Г. Шевченка по родинній лінії його брата Йосипа – "Коріння Шевченківського роду".

16:00 - 17:30 Виступи гармоніста Леоніда Гаркавенка, народного аматорського фольклорного ансамблю "Журавка" Звенигородського міського Центру Культури та дозвілля Звенигородської міської Ради (керівниця Катерина Вдовіна).

22 серпня, неділя:

12:00 - 13:30 Виступи творчих колективів с. Вільхівець Звенигородської міської Ради: ансамблі народної музики та вокального співу "Калина", фольклорний колектив "Веселі молодички" (керівник Михайло Кобеняк).

13:30 - 14:00 Бесіда "Місцеві перекази та легенди про життя Тараса Шевченка" (оповідачка Ольга Бондаренко, завідувачка публічної бібліотеки с. Шевченкове).

14:00 - 14:30 Майстер-клас "Танцюємо разом українські старовинні танці" (відповідальні: Лариса Відоменко, Альбіна Кулик).

14:30 - 15:00 Виступ народного аматорського фольклорного колективу "Криниця" Лисянського селищного Будинку культури Лисянської ОТГ (керівниця Валентина Маленко).

15:00 - 15:30 Виступ ансамблю народної музики Лисянського селищного Будинку культури Лисянської ОТГ (керівник Анатолій Ковальчук).

15:30 - 16:00 Виступ народного аматорського фольклорного колективу "Калина" с. Хижинці Лисянської ОТГ (керівниця Валентина Маленко).

16:00 - 16:30 Виступ народного аматорського фольклорного ансамблю "Голубка" міського Будинку культури Корсунь-Шевченківської міської ради (керівниця Галина Вірченко).

Координаторки: Лариса Відоменко, Альбіна Кулик

Ше.Games

22 серпня, неділя:

16:00 Інструктаж команд у будинку культури

17:30 - 19:00 Змагання Ше.Games

Ярмарок майстрів

21-22 серпня, субота і неділя:

12:00 - 22:00 Презентація та продаж унікальних українських виробів ручної роботи. Лише істинні майстри, лише їхні найкращі роботи.

Координаторки галявини: Олена Давидюк та Марія Поливач

Художня галявина

21-22 серпня, субота і неділя:

12:00 - 18:00 Виставки робіт художників,
майстерки: малювання коміксів, олійний живопис, малювання акриловими фарбами, розпис хною, каліграфія, розвиваючі ігри для дітей із дрібної моторики, розпис еко-торбинок.

Координаторка галявини: Лєна Вишневська

Екскурсії

21 серпня, субота:

Екскурсія №1

Виставкова зала Національного заповідника "Батьківщина Тараса Шевченка" с. Моринці.

Відкриття виставки "Струни незалежності" від приватної колекції "Відкрита скриня" за участі гурту "Майстерня ЧГС" та кобзаря Тараса Компаніченка.

Початок о 13:00
Збір охочих відвідати музей – о 12:30 біля інформаційного намету Ше.Fest’у (намет біля Будинку культури).

Вартість вхідного квитка згідно з тарифами музею.

Екскурсія №2

Село Шевченкове – музейний комплекс "Батьківщина Тараса Шевченка", могила матері, могила батька, хата дяка.

Збір бажаючих поїхати в музей – о 14:00 біля інформаційного намету Ше.Fest’у (намет біля Будинку культури).

Вартість транспортних послуг – 20 грн.

Вартість вхідного квитка згідно з тарифами музею.

22 серпня, неділя:

Екскурсія до Національного заповідника "Батьківщина Тараса Шевченка" с. Моринці.


Збір охочих – о 13:00 біля інформаційного намету Ше.Fest’у (намет біля Будинку культури).

Вартість вхідного квитка згідно з тарифами музею.

Територія їжі

Протягом двох днів на території фестивалю працюватимуть точки з харчуванням.

Координаторка галявини: Анастасія Хоменко